Metro Ethernet

Metro Ethernet hizmeti dünyanın en hızlı internet teknolojisi olan fiber-optik omurgasını kullanarak şirket merkeziniz ve ofis ya da işlem merkezleriniz arasında az paylaşımlı, esnek bant genişliğinde, yüksek kalitede, güvenli veri iletişimini garanti ediyor.

Kiralık Devre hizmetine göre daha ekonomik veri iletişimi sunan Metro Ethernet, şirket içi uygulamalar, e-posta trafiği, şirket sunucularına erişim gibi ortak uygulamalar için idealdir.

Sunucu Barındırma

Yüksek maliyetli sistem odaları veya veri merkezleri kurup işletmek zorunda değilsiniz.

Turkcell Superonline operasyonel standartlarında yönetilen, maliyeti paylaştırılmış, enerji, iklimlendirme ve kendi fiber- optik kablo altyapısına sahip veri merkezlerimizde sunucularımıza ek bir yatırım ve harcama yapmanıza gerek kalmadan yer sağlıyoruz.Güçlü altyapımızla kritik uygulamalar barındıran sunucularınıza yüksek hızda güvenli erişim sağlıyoruz.

Veri Tabanı Hizmeti

Web sitenizden ya da kritik iş uygulamalarınızdan istediğiniz performansı alamıyor musunuz?

Turkcell Superonline, SQL veri tabanı barındırma hizmetiyle veri tabanı yoğun uygulamalarınızı barındırıyor, Turkcell Superonline standartlarında en yüksek performans, verimlilik ve güvenlik düzeyinde işletiyor.

Sanal Sunucu

Yeni bir sunucu ilk yatırım maliyetine katlanmak istemiyorsunuz. Mevcut kaynaklarınızla sayısı artan sunucularınızı yönetmekte zorlanıyorsunuz.

Turkcell Superonline Sanal Sunucu hizmetiyle ek bir yatırım ve harcama yapmanıza gerek kalmadan sunucularınızı yüksek kapasiteli sistemler üzerinde sizler için özelleştirilmiş sanal ortamlarda barındırıyoruz.